Květen 2009

1.Kde je líp oblečená Demi Lovato?

30. května 2009 v 23:14 | shabushka

Č.1


Č.2


Č.3


Jak na taháky:)

30. května 2009 v 22:50 | shabushka |  Návody
  1. Když máš tahák tak sitahák napiš na ruku pod mikinu.Hlavu si opři o ruku tak abys viděla do rukávu
  2. Napiš si tahák na papír a ten dej někam na zam kde na to vidíš když pude učitelka kolem tak se určitě nebude dívat nazem(teda naše učitelka na češtinu skoumá každej papírek:) )
  3. Jestliře sedíš u učitelčinýho stolu(jako já:( )a máš menší lavici než učitelčin stůl (jako já:) )a tvoje učitelka nestává v hodině z místa tak si to můžeš opřít nebo přilepit ke učitelčinýmu stolu

Zadání VGS

27. května 2009 v 20:19 | shabushka |  VGS
Ahoj tak tady je zadání prvního kola VGS colorizace:

Je to o něco těžší ale zvládnete to ne?

Přihlásili se:

Epi
12 let
epitka.blog.cz/

xMileyx
miley-martinka.blog.cz

Kačka
mileydenicek.blog.cz/Diplomky:

22. května 2009 v 14:59 | shabushka |  Diplomky a ceny
plomiň ale já jsem ti nerozuměla co chceš na diplomek tak jsem ti dala hello kitty jestli se ti nelíbí tak mi napiš a já ti udělám novej.


Na http://ajcin.blog.cz/ se pořádá párty blogu:

21. května 2009 v 21:04 | shabushkaNa http://ajcin.blog.cz/ se pořádá párty blogu má narozeniny

Dotazník 1

21. května 2009 v 19:20 | shabushka |  DOTAZNÍKY

  1. Přezdívka
  2. Líbí se ti můj dess?
  3. Co se ti na mym blogu nejvíc líbí?
  4. Je někdo na světě, kdo o tobě ví úplně, úplně všechno?
  5. Kolik opravdových přátel kolem sebe máš?
  6. Co na diplom?

jak udělat klikací ikonku

21. května 2009 v 19:03 | shabushka |  Návody

jak udělat klikací ikonku

takže tady jsem našla návod na vyrobení klikací ikonky:

Klikačka

21. května 2009 v 18:51 | shabushka


Ces být moje SB?

21. května 2009 v 16:48 | shabushka |  SB
Ahoj jestli ces být moje SB tak vyplň toto:


1.přezdívka?
2.adresa blogu?
3.co na diplom?

Miley Cyrus a plno jejích fotek

21. května 2009 v 14:08 | shabushka |  Hannah Montana
Životopis

Miley Ray Cyrus, rodným jménem Destiny Hope Cyrus, je americká herečka, zpěvačka a textařka. Známá je především díky své roli Miley Stewart alias Hannah Montana v americkém televizním pořadu Hannah Montana, který vysílá televize Disney Channel. U nás ho můžeme vidět na TV programu JETIX.

Miley Cyrus se narodila v Nashville ve státě Tennessee a je dcerou Leticie Tish a country zpěváka Billyho Ray Cyruse. Má dva nevlastní bratry - Christophera Codyho a Trace Cyruse, dále má nevlastní sestru Brandi, mladšího bratra Braisona a mladší sestru Noah, která je také herečkou. Navštěvovala střední školu Heritage Middle School a byla zde roztleskávačkou. Vyrůstala na farmě svých rodičů kousek od Nashville.

O herectví se Miley Cyrus začala zajímat ve svých 9-ti letech, kdy se svojí rodinou dočasně bydleli v Torontu v Kanadě. Na televizních obrazovkách se poprvé objevila v televizním seriálu jejího otce zvaném "Doc", kde hrála dívku Kylie. V roce 2003 si zahrála v úspěšném filmu Big Fish (Velká Ryba) od Tima Burtona. Největší zlom její kariéry nastal, když vyhrála casting na hlavní postavu v sitcomu Hannah Montana. Podle viceprezidenta Disney Garyho Marshe, byla Miley Cyrus do role obsazena díky své energické povaze.

24. října 2006 vydalo Walt Disney Records první soundtrack k pořadu Hannah Montana. Tento soundtrack obsahoval 8 songů, které v pořadu zazpívala Miley Cyrus v roli Hannah Montany. 26. Června 2007, přesně 8 měsíců po vydání prvního soundtracku, vydává Miley Cyrus dvojalbum nazvané "Hannah Montana 2: Meet Miley Cyrus". První CD sloužilo jako soundtrack k seriálu Hannah Montana a druhé bylo jejím debutním sólovým albem. Sama si napsala 8 z 10 písniček na tomto albu. Song "See You Again" se stal její první písničkou, která se umístila v top 10 v hitparádě Billboard Hot 100.

O rok později vydává Miley Cyrus své druhé album Breakout. Tato deska je prvním albem Miley Cyrus, která nemá žádnou spojitost se sitcomem Hannah Montana. Singl "7 Things" se stal jejím nejúspěšnějším hitparádovým singlem. 18. Října 2007 se vydala na tour jako Hannah Montana. Tour odstartovala v St. Louis, Missouri a kvůli obrovskému zájmu byla prodloužena až do 31. Ledna 2008. Počet vystoupení tak dosáhl neuvěřitelného čísla 69. 14. Září 2008 vystoupila s několika ostatními umělci v Gibson Amphitheatre, Universal City, Kalifornie na benefičním koncertu, jehož výtěžek šel na výzkum rakoviny.

Podle časopisu Parade a US Weekly si Miley Cyrus vydělala v roce 2007 krásných 18,2 milionů.

V rozhovoru pro noviny USA Today uvedla, že víra v Boha je hlavní věc a že právě díky bohu pracuje v Hollywoodu. V rozhovoru pro časopis Parade dodala, že se svojí rodinou chodí pravidelně do kostela.

V červnu 2009 se konečně u nás v kinech objeví film "Hannah Montana ve filmu". Miley bude muset udělat životní rozhodnutí a určitě se i zasmějete. Je to zas něco nového a v Americe to má veliký úspěch.

Miley byla už i v Bílém domě na přání Obamových dcer.